...
Taiwan - Eiland van Austronesiërs
18,50
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 23/04/2026
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een fascinerende verkenning van Taiwan als smeltkroes van Austronesische volken, waar oude wijsheid het moderne leven ontmoet. Taiwan – Eiland van Austronesiërs gaat over de vrijheid om te zijn wie je bent. Durven we te twijfelen aan hoe de maatschappij werkt? Is de natuur er om te bedwingen? Kun je een stuk bos wel bezitten? Waarderen we wat de natuur ons geeft? Lang vóór koloniale overheersing en geopolitieke spanningen was Taiwan bewoond door Austronesische volkeren met rijke orale tradities, verfijnde ambachten en een diepgewortelde relatie met land en zee. Dit boek volgt hun sporen – van prehistorische nederzettingen tot heden daagse herwaardering – en laat zien hoe hun erfgoed nog altijd doorwerkt in maatschappij, taal en identiteit. Eveneens over Taiwan Taiwan - Eiland van groei en welvaart Taiwan - Eiland van vele smaken
Details
| EAN : | 9789086843275 |
| Uitgever : | BoekWerkUtrecht |
| Publicatie datum : | 23-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 161 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 111 |