Anneke Kloosterman-van der Sluijs
Blijf bij ons
20,00
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De titel Blijf bij ons is een verwijzing naar het Lutherse avondgebed van Dieffenbach. In die tijd werd er een vaste structuur gebruikt om de maaltijd of de dag af te sluiten. Die bestond uit bijbellezen, stilte, vaste gebeden, zingen en een vrij gebed. In dit boek krijgt die oude traditie weer nieuw leven. Er zijn zoveel prachtige getijden en gebeden vanuit de vroege kerk, de middeleeuwen, de reformatie en de periode daarna. Blijf bij ons is hét gebedenboek voor jou als je soms niet weet wat je moet bidden, als je behoefte hebt aan structuur in het leven van alledag.
Details
| EAN : | 9789088973710 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 04-03-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 221 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 15 mm |
| Gewicht : | 294 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 92 |
| Keywords : | avondgebed;geloofsopbouw;kerk van alle eeuwen;liturgie |