...
Krachtig op weg
16,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Door de Bijbel heen worden vele moedige, sterke en belangrijke vrouwen beschreven. In dit dagboek staat elke dag zo’n bijbelse vrouw centraal. Bekende vrouwen als Maria, Esther en Ruth, maar ook minder besproken vrouwen als Ketura, Athalia en Syntyche worden in het dagboek geportretteerd. Iedere dagtekst begint met een kernvers, gevolgd door een leesvraag en een te lezen bijbelgedeelte. Daarna volgen de biografie van de vrouw die centraal staat, een verdiepingsvraag en dank- of gebedspunten.
Details
| EAN : | 9789088973833 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 18-04-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 140 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 330 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 152 |
| Keywords : | bijbelse vrouwen;dagboek;moederdag |