Willemijn de Weerd
Hineni
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Hineni, Hier ben ik. Het zijn woorden van de profeet van Jesaja. We gaan 40 dagen met hem op pad. Elke dag biedt een overdenking uit het boek Jesaja, vergezeld van een kort Hineni-gebed dat helpt om de woorden van de profeet ook jouw gebed te maken. Je leest, overdenkt en laat je raken door een God die zich niet afwendt, maar zich juist laat vinden in de duisternis. Een God die wegen baant waar mensen alleen puin zien. Dagboek met: • Prachtige illustraties van Marjolein Hund • 40 overdenkingen uit het boek Jesaja • 40 Hineni-gebeden • Woordstudies • Vragen voor groepsbespreking
Details
| EAN : | 9789088974465 |
| Uitgever : | Jongbloed Uitgeverij BV |
| Publicatie datum : | 01-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 16 mm |
| Gewicht : | 310 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |
| Keywords : | 40 dagen;hineni;jesaja;marjolein hund;pasen |