Charlotte Dematons
Alfabet
24,90
Tijdelijk niet beschikbaar
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
B is van badlaken waarop een broccoli in badpak de blauwe bergen bewondert, terwijl op de bloemetjesbank een broccoli in bikini hun bloemkooltje in zijn buggy bekijkt. T is van tandarts - een teckel - die met een tang een tand trekt van een tyrannosaurus rex terwijl zijn toegewijde tandartsassistent - een tapir - toekijkt. Alle letters van het alfabet en hun oneindige mogelijkheden vind je in dit prachtige boek vol verrassende vondsten. Iedere pagina is een weergaloos zoek- en ontdekfeest. Probeer in de tekeningen ook de letters zelf te vinden, voor de dief ermee vandoor gaat! Zie je welk voorwerp hij van bijna elke bladzijde meeneemt?
Details
| EAN : | 9789089673275 |
| Uitgever : | Hoogland & Van Klaveren, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 05-06-2020 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 335 mm |
| Breedte : | 252 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 725 gr |
| Status : | Tijdelijk niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 64 |