Mies van Hout
Kleine Aap
16,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Kleine Aap heeft zo iets leuks, dat wil ze aan iedereen vertellen. Voor dag en dauw gaat ze op stap, helemaal in haar eentje. En steeds verder van huis, want niemand wil echt naar haar luisteren. Of toch wel? En wat is er nou eigenlijk aan de hand? * PRENTENBOEK VAN HET JAAR 2026 *
Details
| EAN : | 9789089674425 |
| Uitgever : | Hoogland & Van Klaveren, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 23-09-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 299 mm |
| Breedte : | 252 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 430 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |