Monique Steegers
De pijnparadox
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Waarom blijft pijn bij vrouwen zo vaak onbegrepen, in de spreekkamer, in onderzoek en daarbuiten? In De pijnparadox laat arts en hoogleraar pijngeneeskunde Monique Steegers zien dat het probleem niet alleen zit in hardnekkige aannames, maar ook in hoe we het vrouwelijk lichaam kennen, of juist niet kennen.
Ze ontrafelt hoe pijn in het vrouwenlichaam ontstaat en werkt: hoe hormonen, het zenuwstelsel, de genen en het immuunsysteem een rol spelen, waarom pijn anders kan worden ervaren dan bij mannen, en waarom standaard medische kennis tekortschiet. Eeuwenlang gold het mannelijke lichaam als norm, met gevolgen die nog elke dag voelbaar zijn.
Met wetenschappelijke inzichten en persoonlijke verhalen maakt Steegers duidelijk wat er misgaat én wat er beter kan. De pijnparadox is een confronterend en verhelderend boek dat uitnodigt om naar pijn bij vrouwen te gaan luisteren.
Details
| EAN : | 9789400412798 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Publicatie datum : | 26-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 276 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 176 |