Michaeleen Doucleff
Jagen, verzamelen, opvoeden
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Leer van inheemse culturen hoe je blije, gezonde en behulpzame kinderen kunt opvoeden zonder alle westerse valkuilen
Tekst achterflap
Michaeleen Doucleff kon in huidige opvoedboeken geen antwoorden vinden op haar opvoedvragen en vroeg zich af of ze die wel kon vinden bij de kennis en ervaring van oude culturen. Met haar dochtertje reisde ze naar drie van de oudste gemeenschappen ter wereld: de Maya, de Inuit en de Hadza.
Doucleff leerde al snel dat deze ouders niet dezelfde problemen met hun kinderen hebben als wij. Opvallend was hoe verschillend de band is tussen ouders en kind: gebaseerd op samenwerking in plaats van controle en op vertrouwen in plaats van angst.
In Jagen, verzamelen, opvoeden deelt Doucleff haar bevindingen en laat ze andere wetenschappers aan het woord.
Details
| EAN : | 9789400513167 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 16-06-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 506 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 320 |
| Keywords : | antropologie;opvoeden;ouderschap;persoonlijke ontwikkeling |