Becky Kennedy

Het goede in ons


24,99


 Voorraad in de winkel
   Leverbaar 1 tot 2 werkdagen

   Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets

   Gratis bezorging vanaf € 30


Korte beschrijving/Annotatie

Hét opvoedboek voor alle ouders en verzorgers door de bekende Dr. Becky Kennedy, zodat opvoeden weer leuk wordt

Tekst achterflap

De opvoedrevolutie die ouders en kinderen nodig hebben
Verbinding boven verbetering, dat is wat dr. Becky ouders wil meegeven. Beloningen, time-outs... veel van de bekende opvoedtechnieken gaan om het vormen van gedrag, niet over het opvoeden van personen. Hiermee geven we onze kinderen niet de juiste eigenschappen mee.
Het ouderschap zet bovendien jouw relatie met hoe je zelf bent opgevoed op scherp, waardoor veel ouders zich verloren voelen en bang zijn hun kinderen tekort te doen.
In dit boek deelt Kennedy haar kijk op het ouderschap, compleet met praktische handvatten, zodat ouders vanuit een plek van onzekerheid en zelfkritiek naar een plek van vertrouwen kunnen komen.

Details

EAN :9789400515673
Auteur : 
Uitgever :Bruna Uitgevers B.V., A.W.
Publicatie datum :  27-01-2026
Uitvoering :Paperback / softback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :215 mm
Breedte :141 mm
Dikte :34 mm
Gewicht :507 gr
Status :Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Aantal pagina's :400