Jonas Jonasson
Hoe de Zweden het dromen uitvonden
20,00
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
Julia wordt de nieuwe burgemeester van een gehucht in Zweden. Ze gaat er alles aan doen om een fabrikant van bedden (een internationale gigant) naar haar plaats te halen. Ze heeft daarbij te maken een onnozele gemeenteraadsleden (die ze dus gemakkelijk op haar hand krijgt) maar toch zitten er heel wat addertjes onder het gras. Ze moet dus haar vrouwelijke charmes in de strijd gooien om de directeur van Traumbett zover te krijgen om voor haar “unieke locatie” te kiezen. Jonasson werkt constant op je lachspieren en je moet alles vooral niet serieus nemen. Gewoon het allerleukste tussendoortje deze novelle. In een avondje uitlezen en glimlachend de nacht ingaan.
Door Hans Loeve
Korte beschrijving/Annotatie
Een charmante, grappige novelle van Zweedse meesterverteller Jonas Jonasson.
Tekst achterflap
Overal ter wereld slapen mensen in de verrukkelijke bedden van het merk Traumbett, gemaakt in Duitsland. Alleen in Zweden heeft het bedrijf zich nog niet kunnen vestigen. Dit wil de nieuwe eigenaar Konrad Kaltenbacher junior snel veranderen. En als het aan Julia, de burgemeester van het Zweedse provincieplaatsje Halstaholm, ligt, zou Traumbett met zijn 800 nieuwe banen allang al bij hen in het dorp gevestigd moeten zijn.
Om de Duitsers van de voordelen van haar stadje te overtuigen, start Julia vastberaden een charmeoffensief dat zijn weerga niet kent. Ze betrekt alle inwoners bij haar plan – ze is namelijk gewend om haar zin te krijgen. Deze vastberadenheid imponeert én charmeert ook Konrad…
Details
| EAN : | 9789400519213 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Vertaler : | Olga Groenewoud |
| Publicatie datum : | 04-11-2025 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 223 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 18 mm |
| Gewicht : | 302 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 144 |