Shanna de Jong
Geen weg terug
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Een zware overstroming onthult het lichaam van een meisje dat al twintig jaar vermist wordt.
Tekst achterflap
Na een fatale inschattingsfout wordt officier van justitie Julia Leeuwestein op non-actief gesteld. Om zich te beraden op de toekomst neemt ze haar toevlucht tot een camping in de Ardennen. De rust wordt ruw verstoord wanneer een zware overstroming een gruwelijk geheim onthult: het lichaam van een meisje dat twintig jaar geleden van de aardbodem verdween. De macabere vondst legt een spoor van leugens en geheimen bloot en sleurt Julia mee in een gevaarlijk spel. Wanneer het noodlot opnieuw toeslaat, is Julia er persoonlijk bij betrokken…
Details
| EAN : | 9789400519541 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 07-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 39 mm |
| Gewicht : | 560 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 448 |