Rhee Kun Hoo
Als je toch ooit doodgaat, kun je het maar beter leuk hebben
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Koreaanse bestseller over leuk ouder worden
Tekst achterflap
p>Iedereen wil oud worden, maar niemand wil het zijn. Maar waarom niet? Er valt nog genoeg te lachen, te leren en te genieten onderweg. Ouderdom kan wijsheid, veerkracht, vrijheid en levenslust brengen. Je hoeft niet te blijven hangen in wat voorbij is of je voortdurend zorgen te maken over wat nog komt, zelfs wanneer je lichaam hapert. Omarm het leven in het nu.
De Koreaanse Rhee Kun Hoo laat op basis van vijftig jaar ervaring als psychiater en gebeurtenissen uit zijn eigen veelbewogen leven zien hoe je ouder kunt worden met lichtheid, nieuwsgierigheid en plezier. Een warm en inspirerend boek voor iedereen die het leven, tot aan het eind, wil omarmen.
Details
| EAN : | 9789400519589 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 183 mm |
| Breedte : | 134 mm |
| Dikte : | 35 mm |
| Gewicht : | 408 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |