Jørn Lier Horst
Droog land
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
IJzersterke nieuwe Wisting-thriller van de Noorse topauteur Horst. Scandi-crime van het hoogste niveau.
Tekst achterflap
Een strenge winter heeft de sluisdeuren van het Farrisvannet-meer zwaar beschadigd. Wanneer de zomer aanbreekt, krijgt de verstikkende hitte het landschap in haar greep. Het meer droogt op. Dicht bij de oever worden de stoffelijke resten gevonden van een jonge man die al acht jaar vermist was. Zijn handen zijn met tape vastgeplakt aan het stuur van een motorfiets.
Aan de overkant duiken bezittingen op van een meisje dat vier jaar eerder spoorloos verdween. Wisting krijgt beide zaken toegewezen. Terwijl het landschap langzaam terugkeert naar zijn natuurlijke staat, komen steeds meer geheimen aan het licht.
Details
| EAN : | 9789400519718 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 06-05-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 430 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 336 |
| Reeks : | Horst * Wisting |