Andy Griffiths-Terry Denton
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Het perfecte boek voor jonge lezers: humor en veel tekeningen! Een boomhut zoals die van Andy en Terry heb je nog nooit gezien! Er is een bowlingbaan, een zwembad met reuzenhaaien, een geheim laboratorium en een snoepjesmachine die je overal volgt en snoepjes in je mond schiet als je trek hebt. Andy en Terry beleven er de dolste avonturen, want in hun boomhut is ALLES mogelijk! Waar wacht je nog op? Kom snel langs!
Details
| EAN : | 9789401409322 |
| Uitgever : | Lannoo |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 02-03-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 152 mm |
| Dikte : | 28 mm |
| Gewicht : | 443 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 248 |
| Reeks : | De waanzinnige boomhut |
| Keywords : | basisgroep6 |