Andy Griffiths-Terry Denton
De waanzinnige boomhut van 39 verdiepingen
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
Als je dacht dat de boomhut niet ng hoger kon, dan heb je het goed mis! De boomhut is uitgebreid met maar liefst dertien gloednieuwe verdiepingen. Kom op bezoek bij Andy en Terry in hun waanzinnige boomhut van 39 verdiepingen! Spring op de hoogste trampoline ter wereld, rooster marshmallows boven een werkende vulkaan, neem een duik in de chocoladewaterval, aai de babydinosaurussen, wandel hand-in-slurf met de Slurfi nator, vlieg met een draaistoel met propelleraandrijving, stap in de enge achtbaan en maak kennis met Professor Stupido, de grootste ON-uitvinder van de wereld. Dus waar wacht je nog op? Kom naar boven!!!
Details
| EAN : | 9789401421010 |
| Uitgever : | Lannoo |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 07-01-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 153 mm |
| Dikte : | 37 mm |
| Gewicht : | 580 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 354 |
| Reeks : | De waanzinnige boomhut |
| Keywords : | basisgroep6 |