Andy Griffiths-Terry Denton
De waanzinnige boomhut van 52 verdiepingen
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Afzender gedefinieerd
De waanzinnige boomhut is de absolute nummer 1!;;;Verkozen tot beste Kinderboek van 2015 door het boekenpanel van De Wereld Draait Door. De waanzinnige boomhut van Andy en Terry is weer groter geworden! Er zijn 13 nieuwe verdiepingen, met deze keer onder andere een meloenensmijtruimte, een golvenmaker, een wortelkanon met raketaandrijving, een Opleidingsinstituut voor Ninjaslakken en een hypermodern detectivebureau met hypermoderne detective-apparatuur. En dat is maar goed ook, want Andy en Terry moeten een GROOT raadsel op zien te lossen - Meneer Grootneus is verdwenen!!! Dus waar wacht je op? Kom naar boven! Boordevol knotsgekke illustraties van de eerste tot de tweenvijftigste verdieping.
Details
| EAN : | 9789401427029 |
| Uitgever : | Lannoo |
| Publicatie datum : | 15-05-2015 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 558 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |
| Reeks : | De waanzinnige boomhut |
| Keywords : | basisgroep6 |