Andy Griffiths
De schatkist van de waanzinnige boomhut
17,99
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
- Wat kan Professor Stupido ontzettend goed?
- Wanneer blaast de automatische noodonderbroek zich op?
- Wie traint in het aquariumwonderland?
Alles wat je altijd al wilde weten over de waanzinnigste boekenreeks: boordevol wist-je-datjes over de personages, verdiepingen en uitvindingen.
Dus waar wacht je op? Kom naar boven!
Met heel veel tekeningen. Vertaald door Edward van de Vendel.
Gelezen en goedgekeurd door meer dan 2 miljoen kinderen!
Slogan/Promotie
Een onmisbare gids voor fans van de waanzinnige boomhut!
Details
| EAN : | 9789401432511 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Vertaler : | Edward van de Vendel |
| Publicatie datum : | 23-09-2024 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 150 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 383 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 240 |