Manu Keirse
Helpen bij verlies en verdriet
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een onmisbare gids voor wie rouwt of een dierbare wil bijstaan in zijn verdriet. Helpen bij verlies en verdriet is al vele jaren het basisboek over rouw. In deze volledig nieuwe editie toont Manu Keirse aan de hand van vele herkenbare voorbeelden hoe rouwen niet gelijkstaat aan afscheid nemen, maar aan anders leren vasthouden. Het boek gaat niet alleen in op verlies door de dood, maar besteedt ook aandacht aan andere verliessituaties die vaak onterecht onderbelicht blijven, zoals verlies van je gezondheid, je werk of je toekomstperspectieven. Dankzij de talloze concrete tips voor de rouwende én zijn omgeving is het een heel praktisch instrument voor iedereen die met verlies geconfronteerd wordt.
Slogan/Promotie
Het standaardwerk van Manu Keirse, nu in een volledig nieuwe editie
Details
| EAN : | 9789401442879 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 30-05-2017 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 170 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 583 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 288 |