Luc Swinnen
Versterk je nervus vagus
24,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
In zijn bestseller Activeer je nervus vagus liet stressexpert Luc Swinnen Vlaanderen en Nederland kennismaken met de nervus vagus, een zenuw die door je hele lijf loopt en je brein in contact brengt met al je organen.
In dit nieuwe boek toont hij hoe je actief aan de slag kunt met je nervus vagus om uiteenlopende problemen als stress, burn-out, trauma, prikkelbare darm, ontstekingen en chronische vermoeidheid te lijf te gaan. Aan de hand van concrete tips en oefeningen kun je onmiddellijk aan de slag. Het resultaat? Een gezonder, rustiger en gelukkiger leven!
Slogan/Promotie
Het nieuwe boek van bestsellerauteur Luc Swinnen over de helende kracht van de nervus vagus
Details
| EAN : | 9789401484657 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 06-06-2023 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 155 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 448 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 264 |