Dirk De Wachter
Vertroostingen
26,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
'Wat ik zelf heb meegemaakt,
doet me nadenken over de vraag:
als een mens in de miserie zit, wat helpt dan?
Wat doen we wanneer het noodlot ons treft?
Waar vinden we troost?
Het antwoord kun je in enkele woorden samenvatten:
in de aanwezigheid van de ander.
Dat is de basis.'
Als dokter ben je opgeleid om mensen in moeilijke situaties bij te staan, ze te gidsen en een helpende hand te bieden.
Maar wat doen we wanneer het noodlot bij ons zelf toeslaat? Hoe vind je troost in moeilijke situaties? En waar kunnen we terecht?
In dit persoonlijke boek onderzoekt Dirk De Wachter hoe we in de moeilijkste momenten troost kunnen vinden. Die zit in kunst, in natuur, in schoonheid, in gedachten en rituelen, maar vooral: in de ander.
Slogan/Promotie
Unieke blik op een universeel thema
Details
| EAN : | 9789401489614 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 06-12-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 225 mm |
| Breedte : | 147 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 339 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 240 |