John Haywood
Atlas van de middeleeuwen
34,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Historicus John Haywood brengt in zijn boek middeleeuws Europa kleurrijk in kaart.
Tekst achterflap
In ‘Atlas van de middeleeuwen’ brengt de gerenommeerde historicus John Haywood met behulp van 85 levendige, gedetailleerde kaarten de fascinerende wereld van de middeleeuwen tot leven. Middeleeuws Europa werd lange tijd gezien als een tijd van duisternis en verval. Maar achter dit hardnekkige cliché gaat een periode van diepgaande verandering en vernieuwing schuil. Tussen 476 en 1000 n.Chr. voltrok zich een ingrijpende transformatie: oude rijken brokkelden af, nieuwe machten stonden op, religies verspreidden zich en de fundamenten van het moderne Europa werden gelegd.
‘Atlas van de middeleeuwen’ is een onmisbare gids voor iedereen die inzicht wil krijgen in één van de meest dynamische maar vaak verkeerd begrepen tijdperken uit de geschiedenis.
Biografie
Dr. John Haywood studeerde in o.a. Cambridge en Kopenhagen. Hij promoveerde op vroegmiddeleeuwse geschiedenis. Tegenwoordig is de historicus fulltime schrijver. Eerder verschenen van hem onder andere 'Noormannen' en 'Achter de horizon' en droeg hij bij aan 'Legendarische veldheren'.
Details
| EAN : | 9789401921237 |
| Uitgever : | VBK Media |
| Vertaler : | Jeske Nelissen - Linda Broeder |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 250 mm |
| Breedte : | 180 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 1124 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 352 |