Chris Carter
De kamergenoot
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De kamergenoot is een bloedstollende thriller van de winnaar van de MAX Gouden en Zilveren Vleermuis: Chris Carter.
Ze waren kamergenoten op de universiteit en de twee slimste studenten van hun jaar. Later werd Robert Hunter hoofd van de afdeling Moordzaken en Lucien Folter de gevaarlijkste seriemoordenaar die Hunter ooit is tegengekomen.
Nadat Lucien Folter door Robert Hunter in de gevangenis belandde, heeft hij niet stilgezeten. In zijn cel heeft hij zijn wraak tot in de puntjes voorbereid. Nu is het tijd om die uit te voeren. Na drieënhalf jaar eenzame opsluiting is Lucien er eindelijk in geslaagd te ontsnappen.
Eén persoon moet voor alles boeten: zijn oude kamergenoot Robert Hunter…
'Chris Carter is dé thrillerschrijver van het moment.' Het Laatste Nieuws
Biografie
Chris Carter werd geboren in Brazilië en groeide op in de VS. Hij studeerde psychologie en analyseerde als forensisch psycholoog het gedrag van criminelen. De Robert Hunter-reeks wordt in meer dan 20 landen uitgegeven.
Details
| EAN : | 9789402719390 |
| Uitgever : | HarperCollins Holland |
| Vertaler : | Erik de Vries |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 452 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 400 |
| Reeks : | Robert Hunter |