Janna Coomans
Dievenland
27,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Winnaar Libris Geschiedenis Prijs 2025
Longlist Boekenbon Literatuurprijs 2025
Een meisje dat stiekem een koe van een nonnenklooster melkt, een edelsmid die een molenaarsvrouw versiert met een gestolen boek, een gezin dat een gejatte jas voor de zekerheid uitrafelt en dan het draad verkoopt, of een knecht die het schaap van zijn stiefvader opeet: wat gestolen wordt, is waardevol. En wie iets steelt, geeft een inkijkje in zijn leven en inventiviteit.
Op basis van tot nu toe onontdekte dievenbekentenissen verkent Janna Coomans de dagelijkse handel en wandel van de late middeleeuwen. Dievenland is een uitzonderlijk levendig boek over gewone mensen die geconfronteerd werden met instabiliteit en onzekerheid in de laatmiddeleeuwse Lage Landen.
Details
| EAN : | 9789403133775 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Publicatie datum : | 31-10-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 448 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 344 |