Koert Debeuf
Wat je moet weten om het Midden-Oosten te begrijpen
23,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Of het nu gaat over het conflict tussen Israël en Palestina, de spanningen tussen Iran en Saoedi-Arabië, de moeilijkheden rond het Turkse lidmaatschap van de Europese Unie, of oorlogen in Syrië en Jemen: het Midden-Oosten komt bijna dagelijks in het nieuws. De situatie in de regio lijkt dag in, dag uit complexer te worden. Waarom licht niemand eens toe hoe de vork in de steel zit?
Dat is precies wat Koert Debeuf in dit boek doet. Bondig en toegankelijk legt hij uit wat je moet weten om het Midden-Oosten te begrijpen.
Biografie
Koert Debeuf is professor internationale politiek en Midden-Oosten aan de Vrije Universiteit Brussel en Research Fellow aan de Universiteit van Oxford. Hij woonde in Caïro van 2011 tot 2016 en bezocht het Midden-Oosten intensief. Eerder publiceerde hij Koorddansers van de macht (2009) en Waarom dit niet de laatste oorlog is (2022).
Details
| EAN : | 9789403134635 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Publicatie datum : | 20-02-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 126 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 240 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |