Joël Dicker
Het rampzalige bezoek aan de dierentuin
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
Een levensgevaarlijk boek. Ik heb het geluisterd in de auto en moest regelmatig schaterlachend over mijn stuur hangen. Nogal gevaarlijk dus. Maar als de directeur van de dierentuin zijn liefdesbrief moet redden en daardoor terecht komt bij de luipaarden en door een gorilla door elkaar wordt geschud, is dat natuurlijk ook niet heel relaxt. De kinderen van een bijzondere school (speciaal onderwijs) onderzoeken met elkaar wie de school heeft onder laten lopen en waarom? De lieve juf Jennings? Of de directeur die wel heel erg graag en veel koffie wil drinken met juf Jennings? Ze krijgen hulp van een politie-agent, die in een operatieschort in het ziekenhuis ligt (hij keek niet uit tijdens de verkeersles). Hij is zo onder de indruk van hun verhaal dat hij meteen met hen meegaat. Daar zijn de kinderen blij mee en nemen de uit het schort puilende blote billen die ze van hem zien, maar voor lief. Het was wel even schakelen (Dicker schrijft normaliter dikke thrillers) maar het is een hilarisch kinderboek geworden.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
‘In het stadje waar ik opgroeide, stond de herinnering aan de gebeurtenissen in de plaatselijke dierentuin op een vrijdag in december, een paar dagen voor Kerstmis, in het geheugen van de inwoners gegrift. En al die tijd wist niemand wat er echt gebeurd was.’ Een schoolbezoek aan een dierentuin loopt uit op een ramp, maar wat is er nu echt gebeurd?
De ouders van Joséphine, die deelnam aan het uitstapje en een van de hoofdrolspelers van de ramp lijkt te zijn, zijn vastbesloten daarachter te komen. Enkele jaren later publiceert Joséphine, inmiddels volwassen, een boek over wat er tijdens dat schoolbezoek en in de noodlottige dagen ervoor is gebeurd. Joséphine en haar klasgenoten wisten vanaf het begin dat het geen ongeluk kon zijn geweest, maar tijdens hun onderzoek ontdekken ze dat een ramp nooit alleen komt, dat schijn vaak bedriegt en dat verhalen een onvoorspelbare wending kunnen nemen...
Met Het rampzalige bezoek aan de dierentuin heeft de Zwitserse meesterverteller weer een onvervalste pageturner geschreven, ditmaal voor álle leeftijden.
Details
| EAN : | 9789403137698 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Vertaler : | Manik Sarkar |
| Publicatie datum : | 09-10-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 279 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |