Koert Debeuf
Hoe een wereldoorlog voorkomen
17,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
De wereld staat in brand, iedereen houdt de adem in. Volgens Koert Debeuf is een nieuwe wereldoorlog nog te voorkomen, maar dan moeten we wel heel snel van koers veranderen. Hij trekt vijf lessen uit de vorige twee wereldoorlogen en laat zien hoe we met die historische kennis en inzichten het tij kunnen keren. Hoe een nieuwe wereldoorlog voorkomen is een urgent boek dat ons argumenten geeft om voorbij het narratief van bewapening te denken, en daarmee de weg naar vrede toont.
Biografie
Koert Debeuf is professor internationale politiek en Midden-Oosten aan de Vrije Universiteit Brussel en Research Fellow aan de Universiteit van Oxford. Hij woonde in Caïro van 2011 tot 2016 en bezocht het Midden-Oosten intensief. Eerder publiceerde hij Koorddansers van de macht (2009) en Waarom dit niet de laatste oorlog is (2022).
Details
| EAN : | 9789403141268 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Publicatie datum : | 27-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 202 mm |
| Breedte : | 127 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 142 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |