Lili Marleen
KUNSTLICHT
17,75
Voorraad in de winkel
Leverbaar 2 tot 5 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Je weet niet precies waar de sneeuw gaat vallen. Dat is altijd een beetje afwachten. Dus, nou ja, een boekje lezen als het buiten flink gaat sneeuwen is een goede optie. Zie dit als een metafoor. Deze hectische wereld is spannend. Mooi en gevaarlijk tegelijk. Toen ik mezelf weer terugvond besloot ik er iets mee te doen.
Details
| EAN : | 9789403877631 |
| Uitgever : | Mijnbestseller B.V. |
| Publicatie datum : | 13-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 260 mm |
| Breedte : | 193 mm |
| Dikte : | 4 mm |
| Gewicht : | 212 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 62 |