Simone Peelen-Francooijs
De kersverse moeder
17,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Met dit heerlijk positieve boek maakt Simone Peelen-Francooijs het nieuwe moederschap lichter, vrolijker en kleurrijker. De kersverse moeder moedigt aan, lucht op en geeft vertrouwen met zijn praktische tips, eerlijke verhalen en peptalks in een jonge, frisse stijl. Als een cheerleader op je nachtkastje!
Details
| EAN : | 9789460973239 |
| Uitgever : | Lantaarn Publishers |
| Publicatie datum : | 12-02-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 17 mm |
| Gewicht : | 510 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |
| Keywords : | baby;cadeau;dreumes;jongeouder;kado;kraamtijd;lijstjes;moeder;moederschap;ouders;peuter;tips;vader;zwangerschap |