Angela Royston
Hiphop
14,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Hoe doe je de 'baby freeze'? In dit boek lees je het antwoord op deze vraag. De boeken uit de serie Dol op dansen brengen verschillende dansstijlen voor je tot leven. Hiphop laat je de wereld zien van de sterren en hun stijl van dansen. Maar ook hoe mooi ze gekleed zijn tijdens het dansen.
Details
| EAN : | 9789461754837 |
| Uitgever : | Schoolsupport Uitgeverij BV |
| Vertaler : | Vrouwke Klapwijk |
| Publicatie datum : | 15-05-2016 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 228 mm |
| Breedte : | 203 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 283 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Dol op dansen |