Cathy West
Hiphop
16,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Wat is hiphop? Hoe is hiphop begonnen? Hoe zien hiphoppers eruit? Hoe word je een rapper? Met dit boek kom je alles te weten over hiphop. En je kunt ook nog een mooi verhaal lezen! Een mooie mix is een grappig verhaal over een hiphop-band. Ga je mee op sterrenjacht? Feiten en een mooi verhaal in één boek!
Details
| EAN : | 9789461755506 |
| Uitgever : | Schoolsupport Uitgeverij BV |
| Vertaler : | Hubertine van den Biggelaar |
| Publicatie datum : | 03-01-2017 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 245 mm |
| Breedte : | 192 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 321 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 32 |
| Reeks : | Sterrenjacht! |