Annemiek Rens
Travelling with Vincent - Van Gogh in Drenthe
29,95
Voorraad in de winkel
Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Details
| EAN : | 9789462624955 |
| Uitgever : | Waanders Uitgevers B.V. |
| Publicatie datum : | 08-09-2023 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | meerdere talen |
| Hoogte : | 297 mm |
| Breedte : | 237 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 1060 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 160 |