Steffie Padmos-Lise Engels
In verwachting
24,50
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Tekst achterflap
Een geïllustreerde gids voor iedere boekenkast
Zwanger worden, zwanger zijn en een kind baren zijn geen losse gebeurtenissen, maar kantelpunten in een levensloop. Het zijn momenten waarop niet alleen een nieuwe mens ontstaat, maar ook een ouder wordt geboren. Toch ontdekken veel ouders pas in deze periode wat er werkelijk in het lichaam gebeurt.
In verwachting brengt kennis terug naar waar ze thuishoort: bij de mensen zelf. Met een warme, onderzoekende blik toont het boek zwangerschap en geboorte als een intelligent, cyclisch proces, verweven met lichaam, psyche en omgeving.
Dit boek is bedoeld voor ouders om zich samen voor te bereiden of om samen met hun kinderen te lezen. Het richt zich ook tot hun omgeving: familie, vrienden, werkgevers, leerkrachten en tot iedereen die ooit geboren is.
In verwachting nodigt uit tot verwondering en het maken van bewustere keuzes, als basis voor een warme overgang naar het ouderschap en als investering in de toekomst.
Lise Engels is een zelfstandige vroedvrouw. Ze combineert haar achtergrond in de reclamewereld met haar passie voor zwangerschap en geboorte om in klare taal ouders te begeleiden bij een warme overgang naar het ouderschap.
Steffie Padmos rekent als (wetenschappelijke) illustrator mens en de natuur tot haar favoriete onderwerpen.Via haar werk wil ze meer waardering voor onze planeet en haar bewoners te creëren.
Details
| EAN : | 9789463839846 |
| Uitgever : | Pelckmans uitgevers |
| Publicatie datum : | 01-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 369 mm |
| Breedte : | 260 mm |
| Dikte : | 19 mm |
| Gewicht : | 930 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 64 |