Raf De Bie
Verloren miso
22,00
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Raf de Bie - Verloren Miso
Japanse feelgood, verrassend genoeg van Vlaamse hand. Laat je niet misleiden door de sobere cover: dit is een warm, ingetogen verhaal over vriendschap, herinneringen en lekker eten. Voor liefhebbers van rustige, alledaagse vertellingen zonder poespas. Het speelt zich af in Antwerpen, met een mooie rol voor het Aziatische gerecht miso ramen. Perfect als je houdt van kleine, herkenbare verhalen met veel gevoel.
Door Anne Jet de Wild
Tekst achterflap
Na het mislukken van haar universitaire studies gaat Nina voltijds aan de slag in een oude stripwinkel. Haar leven is rustig en voorspelbaar, zoals de soapserie die ze trouw volgt. Wel wordt het getekend door een vast patroon: ze heeft nooit meer dan één vriend tegelijk. Zodra iemand dichtbij komt, laat ze die na een tijdje weer los.
Op een dag ontmoet ze Yusuke, een Japanse immigrant met een naaiwinkel in de Kattenstraat. Wat begint als een vluchtige kennismaking groeit uit tot een bijzondere vriendschap. Nina en Yusuke leren elkaars dromen, angsten en geheimen kennen tijdens hun zoektocht naar de perfecte miso ramen. Een mysterieuze wandkast lijkt hun unieke band daarbij zelfs te versterken. Zal ook deze vriendschap verwateren? Of durft Nina het patroon te doorbreken?
VERLOREN MISO is een hartverwarmend verhaal over vriendschap, loslaten en de moed om opnieuw te beginnen. Een roman die smaakt naar troost, zoals een dampende kom ramen.
Raf De Bie woont en schrijft in Oostmalle. Hij studeerde aan de SchrijversAcademie Antwerpen en was redacteur bij Kluger Hans. Hij publiceerde kortverhalen in diverse literaire tijdschriften, zoals Tirade en DW B. In 2021 verscheen zijn debuutroman Dromenvanger Dino en het verhaal van de Vespa.
Details
| EAN : | 9789463839914 |
| Uitgever : | Pelckmans uitgevers |
| Publicatie datum : | 05-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 141 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 360 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 256 |