Helen Goh

Bakgeluk


34,99


 Voorraad in de winkel
   Leverbaar 1 tot 2 werkdagen

   Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets

   Gratis bezorging vanaf € 30


Tekst achterflap

Het bakplezier spat van elke bladzijde in het langverwachte debuut van Helen Goh, co-auteur van de Ottolenghi bestsellers Sweet en Comfort

‘Helen in haar element. Beter dan dit kun je het niet krijgen.’ - YOTAM OTTOLENGHI
‘Zelden bladerde ik door een boek en wilde ik zó graag de keuken in!’ - DIANA HENRY
*** WINNAAR James Beard Award 2026 voor Beste kookboek over bakken en desserts ***

Niets maakt zo gelukkig als een perfecte, zelfgebakken taart of cake en niemand begrijpt dat beter dan Helen Goh. Daarom vertrouwen bakliefhebbers ook al jaren op haar foolproof bakrecepten. Al meer dan tien jaar is zij als co-auteur en receptontwikkelaar de drijvende kracht achter bijna alle zoete creaties uit Yotam Ottolenghi’s wereldberoemde kookboeken. Bovendien weet Helen als geen ander dat bakken om meer draait dan alleen smaak: het verbindt en geeft betekenis aan zowel grote als alledaagse momenten. In haar eerste soloboek biedt ze ons dan ook niet alleen haar beste bakrecepten, maar evenzoveel manieren om het leven zin te geven. Of je nu kiest voor overheerlijk zoet - een pandan-chiffoncake, champagnetaart met zwarte bessen - of een van de fantastische hartige gerechten als maisbroodjes met jalapeño of focaccia met aardappel, knoflook en rozemarijn: elke hap is levensgeluk in haar puurste vorm.

• Recepten uit alle hoeken van de wereld
• Meer dan 100 zoete en hartige recepten
• Inclusief een uitgebreide selectie vegan recepten
• Van eenvoudige vanillecupcakes tot spectaculaire feesttaarten
 

Biografie

Helen Goh is patissier en psycholoog. Ze werd geboren in Maleisië maar begon haar kookcarrière in Australië, waar ze als klein meisje naartoe verhuisde. Ze werkte als chef patisserie bij het gerenommeerde restaurant Donovans in Melbourne, waarna ze naar Londen vertrok en daar al snel bij Ottolenghi terechtkwam. Ze werkt al ruim tien jaar samen met Yotam, schrijft columns voor The Guardian en was eerder co-auteur van Sweet. Helen gebruikt veel Aziatische, westerse en midden-oosterse invloeden in haar recepten. Ze woont in Londen met haar man en twee zonen.

Details

EAN :9789464043945
Auteur : 
Uitgever :Park Uitgevers
Vertaler : Aniek Njiokiktjien - Renate Hagenouw
Publicatie datum :  15-10-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :258 mm
Breedte :199 mm
Dikte :31 mm
Gewicht :1374 gr
Status :Leverbaar 1 tot 2 werkdagen
Aantal pagina's :368