Nicole van der Spek
Ontaard
22,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
Een verrassend goede thriller is dit. Elke hoofdstuk heeft zo’n beetje een cliffhanger en al is dat misschien een beetje te veel van het goede, het verhaal staat als een huis. Verschillende verhaallijnen en personages met dubbele agenda’s zorgen voor spanning en een boeiend verhaal. Maaike duikt tot over haar oren in een moordzaak annex adoptie-schandaal , hetgeen een psychologisch, realistisch drama oplevert. Ze (de auteur wel te verstaan) komt signeren in de winkel in Amersfoort op 7 februari 2026.
Door Hans Loeve
Tekst achterflap
Wanneer er bij het Zilvermeer menselijke resten worden gevonden, duikt onderzoeksjournalist Maaike de Ridder in een oude vermissingszaak. Als voormalig oorlogsverslaggever kent ze de klappen van de zweep, maar niets bereidt haar voor op wat ze ontdekt. Hoe dieper Maaike graaft, hoe donkerder het familiegeheim dat boven water komt: een geheime adoptie, een verscheurd gezin en keuzes met onomkeerbare gevolgen. Terwijl ze dichter bij de waarheid komt, wordt ze in de gaten gehouden. Iemand die alles op alles zet om te voorkomen dat het geheim ooit het daglicht ziet. Sommige waarheden kunnen beter begraven blijven. Maaike weet één ding zeker: die moeten naar boven komen. Een thriller over offers, schuld en de prijs van de waarheid. Nicole van der Spek (1974) heeft als cultureel antropoloog en natuurvoedingsadviseur een rijke kennis en ervaring in menselijk gedrag, cultuur en gezondheid. Ze schrijft met diepgang over gevoelige thema’s zoals rouw, verdriet en afscheid en ze schuwt daarbij maatschappelijke thema’s onderwerpen niet. Van haar hand verscheen eerder de psychologische thriller Ongezien en de novelle Ontspoord.
Details
| EAN : | 9789464643602 |
| Uitgever : | Godijn Publishing |
| Publicatie datum : | 22-11-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 210 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 390 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 286 |