Marianne Hoogstraaten-Theo Hoogstraaten
Vlaag van waanzin
21,99
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
.
In Auvers-sur-oise bracht Van Gogh de laatste maanden van zijn leven door. Hij streek neer in een herberg en in deze roman komen de mensen aldaar en in de omgeving, tot leven, in deze historische roman. Het verhaal is natuurlijk bekend en de oeverloze discussie over zijn dood (zelfmoord of moord) natuurlijk ook. En de meeste mensen weten natuurlijk ook dat hij berooid stierf en dat zijn schilderijen nergens te slijten waren terwijl er nu miljoenen Euro’s voor neergeteld worden. Hoe kun je er dan nog iets nieuws van maken? Dit schrijversduo komt een heel eind. Ze slepen je mee in het verhaal en het is zeer geloofwaardig als ze de hoofdpersonen laten concluderen dat hij vermoord is. Maar het meest interessant vond ik de verantwoording in het nawoord. Daaruit blijkt hun gedegen onderzoek en is het geenszins een “navertellen van” geweest. Heerlijk verhaal over unieke schilder.
Door Hans Loeve
Korte beschrijving/Annotatie
Wat als Vincent van Gogh geen zelfmoord pleegde?
Tekst achterflap
In de herberg van haar ouders ontmoet Adeline de excentrieke schilder Vincent. Over hem doen de wildste geruchten de ronde, maar voor haar is hij vriendelijk – en hij wil haar portretteren. Terwijl hun band groeit, maakt Adeline zich zorgen over haar vriendin Charlotte en voelt ze dat er meer speelt dan ze ziet.
Wanneer Vincent op een dag zwaargewond terugkeert uit het korenveld en men beweert dat hij zichzelf heeft neergeschoten, weigert Adeline dat te geloven. Wat is er écht gebeurd?
Details
| EAN : | 9789465170558 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 24-09-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 216 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 290 gr |
| Status : | Leverbaar 1 tot 2 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 224 |