Andries B.V.
Schermtijd onder controle
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt concrete handvatten voor jong en oud om grip te krijgen op de uitdaging van schermtijd. Ontdek strategieën om je digitale gewoonten te verminderen en een gezonde balans te vinden.
Tekst achterflap
Je pakt je telefoon op om snel iets te checken, en voor je het weet is er een halfuur voorbij. Herkenbaar? Je bent niet de enige. Schermtijd is een van de grootste uitdagingen van deze tijd, voor jong en oud. Dit boek biedt concrete handvatten om grip te krijgen op je digitale gewoonten. Je ontdekt waarom schermen zo verslavend werken, hoe je gezonde grenzen stelt en welke strategieën echt werken om je schermgebruik te verminderen. Van praktische tips voor het hele gezin tot inzichten over de invloed van technologie op je concentratie, slaap en welzijn. Dit boek laat je zien hoe je een gezonde balans vindt tussen online en offline, zodat technologie jouw leven verrijkt in plaats van overneemt.
Slogan/Promotie
Je pakt je telefoon op om snel iets te checken, en voor je het weet is er een halfuur voorbij. Herkenbaar? Je bent niet de enige. Schermtijd is een van de grootste uitdagingen van deze tijd, voor jong en oud. Dit boek biedt concrete handvatten om grip te krijgen op je digitale gewoonten. Je ontdekt waarom schermen zo verslavend werken, hoe je gezonde grenzen stelt en welke strategieën echt werken om je schermgebruik te verminderen. Van praktische tips voor het hele gezin tot inzichten over de invloed van technologie op je concentratie, slaap en welzijn. Dit boek laat je zien hoe je een gezonde balans vindt tussen online en offline, zodat technologie jouw leven verrijkt in plaats van overneemt.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465192567 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 200 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 138 |