Andries B.V.
De Dag Na de Laatste Werkdag
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt praktische handvatten om uw pensioen zinvol en vitaal in te richten. Ontdek hoe u structuur en betekenis vindt in deze nieuwe levensfase.
Tekst achterflap
Je laatste werkdag komt dichterbij, of ligt misschien al achter je. Maar heb je je ook voorbereid op wat daarna komt? Pensioen is zoveel meer dan stoppen met werken. Het is een ingrijpende levensverandering die raakt aan je dagritme, je identiteit, je relaties en je gevoel van betekenis. Toch stappen de meeste mensen deze levensfase in zonder enig plan. In dit boek ontdek je hoe je structuur aanbrengt in je nieuwe vrijheid, hoe je mentaal en sociaal vitaal blijft en hoe je een zinvolle invulling geeft aan de jaren die voor je liggen. Met heldere inzichten en praktische handvatten voor elke fase van je pensioen. Dit boek laat je zien hoe je van je pensioen niet alleen een rustpunt maakt, maar het begin van je beste jaren.
Slogan/Promotie
Je laatste werkdag komt dichterbij, of ligt misschien al achter je. Maar heb je je ook voorbereid op wat daarna komt? Pensioen is zoveel meer dan stoppen met werken. Het is een ingrijpende levensverandering die raakt aan je dagritme, je identiteit, je relaties en je gevoel van betekenis. Toch stappen de meeste mensen deze levensfase in zonder enig plan. In dit boek ontdek je hoe je structuur aanbrengt in je nieuwe vrijheid, hoe je mentaal en sociaal vitaal blijft en hoe je een zinvolle invulling geeft aan de jaren die voor je liggen. Met heldere inzichten en praktische handvatten voor elke fase van je pensioen. Dit boek laat je zien hoe je van je pensioen niet alleen een rustpunt maakt, maar het begin van je beste jaren.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465193557 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 06-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 120 |