Andries B.V.
Kleine gewoontes voor betere slaap
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Verbeter je slaap met eenvoudige, bewezen gewoontes die je nachtrust direct beïnvloeden. Ontdek hoe je uitgerust wakker wordt.
Tekst achterflap
Lig je ’s avonds wakker en pieker je over de dag van morgen? Je bent niet de enige. Miljoenen mensen worstelen met hun slaap, vaak zonder te beseffen dat kleine aanpassingen al een groot verschil kunnen maken. In dit boek ontdek je hoe je met eenvoudige, bewezen gewoontes je slaap stap voor stap verbetert. Je leert wat er in je lichaam gebeurt als je slaapt, welke dagelijkse routines je nachtrust beïnvloeden en hoe je een omgeving creëert die uitnodigt tot diepe, herstellende slaap. Van je avondritueel tot je voeding, van lichtgewoontes tot ontspanningstechnieken: elke tip is direct toepasbaar. Dit boek laat je zien hoe je met kleine veranderingen weer uitgerust en energiek wakker wordt, elke ochtend opnieuw.
Slogan/Promotie
Lig je ’s avonds wakker en pieker je over de dag van morgen? Je bent niet de enige. Miljoenen mensen worstelen met hun slaap, vaak zonder te beseffen dat kleine aanpassingen al een groot verschil kunnen maken. In dit boek ontdek je hoe je met eenvoudige, bewezen gewoontes je slaap stap voor stap verbetert. Je leert wat er in je lichaam gebeurt als je slaapt, welke dagelijkse routines je nachtrust beïnvloeden en hoe je een omgeving creëert die uitnodigt tot diepe, herstellende slaap. Van je avondritueel tot je voeding, van lichtgewoontes tot ontspanningstechnieken: elke tip is direct toepasbaar. Dit boek laat je zien hoe je met kleine veranderingen weer uitgerust en energiek wakker wordt, elke ochtend opnieuw.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465193892 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 187 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |