Andries B.V.
Communiceren met tieners
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek verklaart het tienerbrein en biedt praktische tips om het gesprek open te houden. U leert zonder oordeel te luisteren en grenzen te stellen met respect.
Tekst achterflap
Waarom lijkt het soms alsof je tiener een andere taal spreekt? De puberteit brengt niet alleen veranderingen voor je kind, maar ook voor de manier waarop jullie met elkaar omgaan. Gesprekken lopen vast, deuren slaan dicht en het contact dat er ooit was, voelt steeds verder weg. In dit boek ontdek je hoe het tienerbrein werkt, waarom jouw puber reageert zoals hij of zij doet, en wat er nodig is om het gesprek open te houden. Je leert luisteren zonder oordeel, grenzen stellen met respect en omgaan met weerstand en stilte. Met concrete voorbeelden en direct toepasbare tips bouw je stap voor stap aan een sterkere band. Dit boek laat je zien hoe je weer echt in verbinding komt met je tiener, ook wanneer dat onmogelijk lijkt.
Slogan/Promotie
Waarom lijkt het soms alsof je tiener een andere taal spreekt? De puberteit brengt niet alleen veranderingen voor je kind, maar ook voor de manier waarop jullie met elkaar omgaan. Gesprekken lopen vast, deuren slaan dicht en het contact dat er ooit was, voelt steeds verder weg. In dit boek ontdek je hoe het tienerbrein werkt, waarom jouw puber reageert zoals hij of zij doet, en wat er nodig is om het gesprek open te houden. Je leert luisteren zonder oordeel, grenzen stellen met respect en omgaan met weerstand en stilte. Met concrete voorbeelden en direct toepasbare tips bouw je stap voor stap aan een sterkere band. Dit boek laat je zien hoe je weer echt in verbinding komt met je tiener, ook wanneer dat onmogelijk lijkt.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465193908 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 192 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 132 |