Andries B.V.
Het puberbrein uitgelegd
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek legt uit hoe de ingrijpende ontwikkeling van het puberbrein gedrag verklaart. Ontdek neurowetenschappelijke inzichten en krijg praktische tips voor een betere omgang met uw tiener.
Tekst achterflap
Waarom slaat je tiener de deur dicht, slaapt hij tot het middaguur en lijkt ze soms van een andere planeet te komen? Het antwoord ligt in het brein. Tijdens de puberteit ondergaat het brein een ingrijpende verbouwing. Dat verklaart waarom tieners impulsief reageren, risico’s onderschatten en emoties zo intens beleven. In dit boek ontdek je wat de neurowetenschap inmiddels weet over het puberbrein. Je leert hoe de prefrontale cortex zich ontwikkelt, welke rol hormonen spelen en waarom het beloningssysteem van je tiener op volle toeren draait. Naast heldere uitleg biedt elk hoofdstuk praktische inzichten die je direct kunt toepassen in het dagelijks leven met je puber. Van slaapgedrag tot motivatie, van emotionele uitbarstingen tot het nemen van beslissingen. Dit boek laat je zien hoe je het gedrag van je tiener beter begrijpt en met meer geduld en vertrouwen deze roerige jaren doorkomt.
Slogan/Promotie
Waarom slaat je tiener de deur dicht, slaapt hij tot het middaguur en lijkt ze soms van een andere planeet te komen? Het antwoord ligt in het brein. Tijdens de puberteit ondergaat het brein een ingrijpende verbouwing. Dat verklaart waarom tieners impulsief reageren, risico’s onderschatten en emoties zo intens beleven. In dit boek ontdek je wat de neurowetenschap inmiddels weet over het puberbrein. Je leert hoe de prefrontale cortex zich ontwikkelt, welke rol hormonen spelen en waarom het beloningssysteem van je tiener op volle toeren draait. Naast heldere uitleg biedt elk hoofdstuk praktische inzichten die je direct kunt toepassen in het dagelijks leven met je puber. Van slaapgedrag tot motivatie, van emotionele uitbarstingen tot het nemen van beslissingen. Dit boek laat je zien hoe je het gedrag van je tiener beter begrijpt en met meer geduld en vertrouwen deze roerige jaren doorkomt.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465194066 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 202 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 140 |