Andries B.V.
Balans tussen werk en rust
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek hoe u rust integreert voor meer succes. Leer uw energie verdelen, grenzen stellen en gewoontes opbouwen voor duurzame voldoening en veerkracht.
Tekst achterflap
Voel jij je aan het einde van de dag uitgeput, zonder dat je echt het gevoel hebt iets bereikt te hebben? Dan ben je niet de enige. Steeds meer mensen worstelen met de balans tussen productiviteit en herstel. In dit boek ontdek je waarom rust geen luxe is, maar een voorwaarde voor succes. Je leert hoe je je energie bewust kunt verdelen over de dag, hoe je grenzen stelt zonder schuldgevoel en hoe je gewoontes opbouwt die zorgen voor duurzame voldoening. Met concrete oefeningen en bewezen strategieën krijg je direct toepasbare handvatten om je dagelijks leven anders in te richten. Dit boek laat je zien hoe je met minder druk meer gedaan krijgt en weer met plezier en veerkracht in het leven staat.
Slogan/Promotie
Voel jij je aan het einde van de dag uitgeput, zonder dat je echt het gevoel hebt iets bereikt te hebben? Dan ben je niet de enige. Steeds meer mensen worstelen met de balans tussen productiviteit en herstel. In dit boek ontdek je waarom rust geen luxe is, maar een voorwaarde voor succes. Je leert hoe je je energie bewust kunt verdelen over de dag, hoe je grenzen stelt zonder schuldgevoel en hoe je gewoontes opbouwt die zorgen voor duurzame voldoening. Met concrete oefeningen en bewezen strategieën krijg je direct toepasbare handvatten om je dagelijks leven anders in te richten. Dit boek laat je zien hoe je met minder druk meer gedaan krijgt en weer met plezier en veerkracht in het leven staat.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465194073 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 181 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 124 |