Andries B.V.
Leven met onzekerheid
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Ontdek bewezen strategieën uit psychologie en filosofie om door onzekerheid te navigeren. U leert hoe u piekeren doorbreekt en mentale veerkracht opbouwt voor een steviger fundament.
Tekst achterflap
Onzekerheid is een onvermijdelijk onderdeel van het leven, maar het hoeft je niet te verlammen. Of het nu gaat om je gezondheid, je werk of je relaties: niet weten wat de toekomst brengt, kan stress en angst veroorzaken. Toch zijn er mensen die met vertrouwen door onzekere tijden navigeren. Wat weten zij dat jij nog niet weet? In dit boek ontdek je bewezen strategieën uit de psychologie en filosofie om anders met onzekerheid om te gaan. Je leert hoe je piekerspiralen doorbreekt, mentale veerkracht opbouwt en rust vindt zonder dat je alles onder controle hebt. Met concrete oefeningen en heldere inzichten werk je stap voor stap aan een steviger fundament onder je dagelijks leven. Dit boek laat je zien hoe je onzekerheid niet langer als vijand beschouwt, maar als ruimte voor groei.
Slogan/Promotie
Onzekerheid is een onvermijdelijk onderdeel van het leven, maar het hoeft je niet te verlammen. Of het nu gaat om je gezondheid, je werk of je relaties: niet weten wat de toekomst brengt, kan stress en angst veroorzaken. Toch zijn er mensen die met vertrouwen door onzekere tijden navigeren. Wat weten zij dat jij nog niet weet? In dit boek ontdek je bewezen strategieën uit de psychologie en filosofie om anders met onzekerheid om te gaan. Je leert hoe je piekerspiralen doorbreekt, mentale veerkracht opbouwt en rust vindt zonder dat je alles onder controle hebt. Met concrete oefeningen en heldere inzichten werk je stap voor stap aan een steviger fundament onder je dagelijks leven. Dit boek laat je zien hoe je onzekerheid niet langer als vijand beschouwt, maar als ruimte voor groei.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465194837 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 168 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 114 |