Andries B.V.
Hoogsensitief op het werk
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek helpt hoogsensitieve personen om effectief om te gaan met prikkels op het werk. Leer grenzen stellen en bouw aan meer rust en zelfvertrouwen.
Tekst achterflap
Voel jij je vaak overweldigd door drukte, prikkels en de constante stroom van indrukken op je werk? Dan ben je niet de enige. Ongeveer één op de vijf mensen is hoogsensitief, en juist op de werkvloer kan dat voor flinke uitdagingen zorgen. In dit boek ontdek je wat hoogsensitiviteit precies betekent in een werkomgeving en hoe je er effectief mee omgaat. Je leert grenzen stellen zonder je schuldig te voelen, energielekken herkennen en aanpakken, en een werkritme creëren dat bij jou past. Met concrete oefeningen en direct toepasbare strategieën bouw je aan meer rust, veerkracht en zelfvertrouwen. Dit boek laat je zien hoe je van hoogsensitiviteit geen hindernis maakt, maar een kracht die je verder brengt in je carrière.
Slogan/Promotie
Voel jij je vaak overweldigd door drukte, prikkels en de constante stroom van indrukken op je werk? Dan ben je niet de enige. Ongeveer één op de vijf mensen is hoogsensitief, en juist op de werkvloer kan dat voor flinke uitdagingen zorgen. In dit boek ontdek je wat hoogsensitiviteit precies betekent in een werkomgeving en hoe je er effectief mee omgaat. Je leert grenzen stellen zonder je schuldig te voelen, energielekken herkennen en aanpakken, en een werkritme creëren dat bij jou past. Met concrete oefeningen en direct toepasbare strategieën bouw je aan meer rust, veerkracht en zelfvertrouwen. Dit boek laat je zien hoe je van hoogsensitiviteit geen hindernis maakt, maar een kracht die je verder brengt in je carrière.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465195117 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 20-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 176 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 120 |