Andries B.V.
Oud worden is een kunst
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt praktische inzichten om vitaal en veerkrachtig ouder te worden met een positieve instelling. Ontdek hoe u slim inspeelt op veranderingen in lichaam en geest.
Tekst achterflap
Ouder worden hoeft niet te betekenen dat je minder van het leven geniet, integendeel. Dit boek laat zien hoe je met de juiste kennis en een positieve instelling vitaal en veerkrachtig blijft, ook op latere leeftijd. Je ontdekt wat er verandert in je lichaam en geest, en hoe je daar slim op inspeelt. Van bewegen en voeding tot mentale fitheid en sociale verbinding: je krijgt praktische inzichten waarmee je elke dag het beste uit jezelf haalt. Zonder loze beloftes, maar met eerlijke en bruikbare informatie die aansluit bij jouw levensfase. Of je nu net met pensioen bent of al jaren van je vrije tijd geniet, dit boek helpt je om van ouder worden een kunst te maken die je zelf in de hand hebt.
Slogan/Promotie
Ouder worden hoeft niet te betekenen dat je minder van het leven geniet, integendeel. Dit boek laat zien hoe je met de juiste kennis en een positieve instelling vitaal en veerkrachtig blijft, ook op latere leeftijd. Je ontdekt wat er verandert in je lichaam en geest, en hoe je daar slim op inspeelt. Van bewegen en voeding tot mentale fitheid en sociale verbinding: je krijgt praktische inzichten waarmee je elke dag het beste uit jezelf haalt. Zonder loze beloftes, maar met eerlijke en bruikbare informatie die aansluit bij jouw levensfase. Of je nu net met pensioen bent of al jaren van je vrije tijd geniet, dit boek helpt je om van ouder worden een kunst te maken die je zelf in de hand hebt.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465195339 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 20-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 174 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 118 |