Linda Evers
Minder scherm, meer leven
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek helpt u een gezondere verhouding met technologie op te bouwen. U leert digitale gewoonten herkennen en brengt meer bewustzijn in uw schermgebruik.
Tekst achterflap
Heb je weleens het gevoel dat je telefoon meer aandacht krijgt dan de mensen om je heen? Je bent niet de enige. Schermtijd sluipt ongemerkt in elk vrij moment en verdringt rust, aandacht en echte verbinding. In dit boek ontdek je hoe je een gezondere verhouding met technologie opbouwt, zonder dat je alles hoeft op te geven. Je leert herkennen wanneer digitale gewoonten je leven sturen in plaats van andersom. Met praktische strategieën breng je stap voor stap meer bewustzijn aan in je dagelijkse schermgebruik, maak je ruimte voor wat er werkelijk toe doet en hervind je de regie over je eigen tijd en aandacht. Dit boek laat je zien hoe je met kleine, haalbare veranderingen meer rust, focus en vrijheid creëert in een wereld die altijd online is.
Slogan/Promotie
Heb je weleens het gevoel dat je telefoon meer aandacht krijgt dan de mensen om je heen? Je bent niet de enige. Schermtijd sluipt ongemerkt in elk vrij moment en verdringt rust, aandacht en echte verbinding. In dit boek ontdek je hoe je een gezondere verhouding met technologie opbouwt, zonder dat je alles hoeft op te geven. Je leert herkennen wanneer digitale gewoonten je leven sturen in plaats van andersom. Met praktische strategieën breng je stap voor stap meer bewustzijn aan in je dagelijkse schermgebruik, maak je ruimte voor wat er werkelijk toe doet en hervind je de regie over je eigen tijd en aandacht. Dit boek laat je zien hoe je met kleine, haalbare veranderingen meer rust, focus en vrijheid creëert in een wereld die altijd online is.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465195964 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 23-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 179 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 122 |