...
Het overgangshandboek
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit handboek geeft heldere, betrouwbare informatie over alle facetten van de menopauze. Ontdek oplossingen voor klachten en pak de regie over uw gezondheid terug.
Tekst achterflap
De overgang is geen ziekte, maar het kan wel voelen alsof je lichaam ineens een vreemde voor je is. Opvliegers, slaapproblemen, stemmingswisselingen: miljoenen vrouwen maken het mee, maar veel te weinig weten wat er precies gebeurt en wat ze eraan kunnen doen. Dit handboek geeft je heldere, betrouwbare informatie over alle facetten van de menopauze. Je leert welke hormonale veranderingen plaatsvinden, welke klachten daarbij horen en wanneer je naar een arts moet. Van hormoontherapie tot voeding, van beweging tot mentale gezondheid: je ontdekt welke oplossingen er zijn en wat bij jou past. Dit boek laat je zien hoe je met kennis en de juiste aanpak de regie over je gezondheid terugpakt, zodat je met vertrouwen aan dit nieuwe hoofdstuk begint.
Slogan/Promotie
De overgang is geen ziekte, maar het kan wel voelen alsof je lichaam ineens een vreemde voor je is. Opvliegers, slaapproblemen, stemmingswisselingen: miljoenen vrouwen maken het mee, maar veel te weinig weten wat er precies gebeurt en wat ze eraan kunnen doen. Dit handboek geeft je heldere, betrouwbare informatie over alle facetten van de menopauze. Je leert welke hormonale veranderingen plaatsvinden, welke klachten daarbij horen en wanneer je naar een arts moet. Van hormoontherapie tot voeding, van beweging tot mentale gezondheid: je ontdekt welke oplossingen er zijn en wat bij jou past. Dit boek laat je zien hoe je met kennis en de juiste aanpak de regie over je gezondheid terugpakt, zodat je met vertrouwen aan dit nieuwe hoofdstuk begint.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465197456 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 03-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 14 mm |
| Gewicht : | 202 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 140 |