...
Perimenopauze: het begint eerder dan je denkt
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek helpt je de signalen van de perimenopauze herkennen en geeft praktische handvatten voor meer regie.
Tekst achterflap
Slaap je slechter, voel je je vaker prikkelbaar of herken je je eigen lichaam niet meer? Grote kans dat het de perimenopauze is, een fase die vaak al begint rond je veertigste, soms zelfs eerder. Dit boek helpt je de signalen te herkennen die artsen nog te vaak over het hoofd zien. Je leert wat er hormonaal verandert, welke klachten daarbij horen en waarom ze zo vaak verkeerd worden geduid. Van onverklaarbare vermoeidheid tot gewrichtsklachten, van stemmingswisselingen tot veranderingen in je cyclus: je krijgt heldere uitleg zonder medisch jargon. Daarnaast vind je praktische handvatten om zelf regie te nemen. Over voeding, beweging, slaap, stressvermindering en het gesprek met je huisarts. Dit boek laat je zien hoe je deze levensfase niet hoeft te ondergaan, maar kunt vormgeven.
Slogan/Promotie
Slaap je slechter, voel je je vaker prikkelbaar of herken je je eigen lichaam niet meer? Grote kans dat het de perimenopauze is, een fase die vaak al begint rond je veertigste, soms zelfs eerder. Dit boek helpt je de signalen te herkennen die artsen nog te vaak over het hoofd zien. Je leert wat er hormonaal verandert, welke klachten daarbij horen en waarom ze zo vaak verkeerd worden geduid. Van onverklaarbare vermoeidheid tot gewrichtsklachten, van stemmingswisselingen tot veranderingen in je cyclus: je krijgt heldere uitleg zonder medisch jargon. Daarnaast vind je praktische handvatten om zelf regie te nemen. Over voeding, beweging, slaap, stressvermindering en het gesprek met je huisarts. Dit boek laat je zien hoe je deze levensfase niet hoeft te ondergaan, maar kunt vormgeven.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465197586 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 184 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 126 |