...
Volwassen met ADHD
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Dit boek biedt werkbare strategieën voor volwassenen met ADHD om grip te krijgen op hun dagelijks leven. Ontdek hoe u focus aanbrengt en omgaat met uitstelgedrag.
Tekst achterflap
Je bent niet lui, chaotisch of ongemotiveerd. Je hebt een brein dat anders werkt. ADHD verdwijnt niet wanneer je volwassen wordt, maar de juiste aanpak kan het verschil maken tussen worstelen en floreren. Dit boek biedt je concrete handvatten om grip te krijgen op je dagelijks leven. Je ontdekt hoe je structuur aanbrengt zonder jezelf in een keurslijf te dwingen, hoe je je focus richt wanneer het ertoe doet, en hoe je leert omgaan met uitstelgedrag, prikkels en emotieregulatie. Geen vage adviezen, maar werkbare strategieën die aansluiten bij hoe jouw brein functioneert. Daarnaast leer je waarom zelfacceptatie geen luxe is, maar de basis vormt voor echte vooruitgang. Dit boek laat je zien hoe je met ADHD niet ondanks jezelf, maar als jezelf een leven opbouwt dat werkt.
Slogan/Promotie
Je bent niet lui, chaotisch of ongemotiveerd. Je hebt een brein dat anders werkt. ADHD verdwijnt niet wanneer je volwassen wordt, maar de juiste aanpak kan het verschil maken tussen worstelen en floreren. Dit boek biedt je concrete handvatten om grip te krijgen op je dagelijks leven. Je ontdekt hoe je structuur aanbrengt zonder jezelf in een keurslijf te dwingen, hoe je je focus richt wanneer het ertoe doet, en hoe je leert omgaan met uitstelgedrag, prikkels en emotieregulatie. Geen vage adviezen, maar werkbare strategieën die aansluiten bij hoe jouw brein functioneert. Daarnaast leer je waarom zelfacceptatie geen luxe is, maar de basis vormt voor echte vooruitgang. Dit boek laat je zien hoe je met ADHD niet ondanks jezelf, maar als jezelf een leven opbouwt dat werkt.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465197593 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 187 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 128 |