...
Je relatie onderhouden
16,95
Woon je in de buurt van onze winkels dan bezorgen wij op de fiets
Gratis bezorging vanaf € 30
Korte beschrijving/Annotatie
Deze praktische gids biedt concrete handvatten om de verbinding met je partner bewust te versterken. Je leert helder communiceren, conflicten hanteren en samen groeien.
Tekst achterflap
Elke relatie verdient aandacht, maar in de drukte van het dagelijks leven raakt die aandacht vaak ondergesneeuwd. In deze praktische gids ontdek je hoe je de verbinding met je partner bewust kunt versterken. Je leert helder communiceren, omgaan met conflicten en samen groeien in plaats van uit elkaar te groeien. Met inzichten uit de relatiepsychologie en concrete oefeningen leer je herkennen welke patronen jullie relatie bepalen en hoe je die kunt doorbreken. Je ontdekt hoe je vertrouwen opbouwt, intimiteit verdiept en samen een stevig fundament legt voor de toekomst. Of jullie relatie nu soepel loopt of door een moeilijke fase gaat: dit boek laat je zien dat een goede relatie geen kwestie van geluk is, maar van bewuste keuzes en dagelijkse aandacht.
Slogan/Promotie
Elke relatie verdient aandacht, maar in de drukte van het dagelijks leven raakt die aandacht vaak ondergesneeuwd. In deze praktische gids ontdek je hoe je de verbinding met je partner bewust kunt versterken. Je leert helder communiceren, omgaan met conflicten en samen groeien in plaats van uit elkaar te groeien. Met inzichten uit de relatiepsychologie en concrete oefeningen leer je herkennen welke patronen jullie relatie bepalen en hoe je die kunt doorbreken. Je ontdekt hoe je vertrouwen opbouwt, intimiteit verdiept en samen een stevig fundament legt voor de toekomst. Of jullie relatie nu soepel loopt of door een moeilijke fase gaat: dit boek laat je zien dat een goede relatie geen kwestie van geluk is, maar van bewuste keuzes en dagelijkse aandacht.
Biografie
Andries BV is een technologisch gedreven uitgeverij gespecialiseerd in non-fictie. Door een efficiënte benadering van het publicatieproces brengt Andries BV kennis over diverse onderwerpen in toegankelijke en betaalbare boeken. Waar in de traditionele uitgeverswereld een handjevol mensen bepaalt welke informatie de lezer bereikt, benut Andries BV de AI-revolutie om die barrières te doorbreken. Door mens en AI samen te laten werken, brengt Andries BV boeken tot stand die in het oude systeem simpelweg nooit de kans hadden gekregen.
Details
| EAN : | 9789465198613 |
| Uitgever : | Andries B.V. |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 11 mm |
| Gewicht : | 166 gr |
| Status : | Leverbaar 2 tot 5 werkdagen |
| Aantal pagina's : | 112 |